GĖLĖS Į NAMUS. NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE KLAIPĖDOJE! +37061649644

Sąlygos ir Taisyklės


El. parduotuvės www.geliufabrikas.lt užsakymus priima ir vykdo UAB „Gėlių fabrikas“, juridinio asmens kodas 140806317, adresas korespondencijai – Pilies g. 7, LT-91232 Klaipėda.

Užsakant prekes per šią parduotuvę automatiškai sutinkate su mūsų sąlygomis ir taisyklėmis, nurodytomis apačioje.

Gėlės

Pristatomos gėlės ar jų kompozicijos gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose dėl tuo metu salone esančio gėlių asortimento bei sezoniškumo. Nors gėlės ar jų kompozicijos gali atrodyti šiek tiek kitaip nei parodyta el. parduotuvėje, kreipiame ypatingą dėmesį į Jūsų užsakymą ir siekiame užtikrinti, kad jos būtų kiek galima panašesnės į tas, kurias užsakėte.

Jeigu pageidaujate identiškos puokštės kaip nuotraukoje, galite tokią užsakyti ne vėliau kaip likus 10 dienų iki pristatymo datos.

Pristatymo laikas

Gėlių pristatymas vykdomas nuo 8 iki 22 valandos. Pagal išankstinį susitarimą galime pristatyti ir kitu paros metu.

Užsakymai internetinėje parduotuvėje www.geliufabrikas.lt priimami visą parą, 7 dienas per savaitę.

Jeigu norite, kad jūsų užsakymas būtų pristatytas tą pačią dieną, po užsakymo pateikimo susisiekite su mumis ir pranešti apie tai likus ne mažiau kaip 3 valandom iki pristatymo.

El. paštu: info@geliufabrikas.lt

Telefonu: +370 (46) 410202 (arba mob. tel.: +370 616 49644) 

Pristatymo sąlygos

Gėlių pristatymas vykdomas Klaipėdoje, visame Klaipėdos rajone, ir jos apylinkėse: Gargždai, Palanga, Kretinga, Kretingalė, ir kiti aplinkiniai miesteliai.

Gėles pristatome į bet kurią Jums patogią bei pageidaujamą vietą – namus, darbo vietą, ofisą, ligoninę, parduotuvę, valstybinę įstaigą, renginį ar šventę, ar net prie jūros.

Prie kiekvieno užsakymo pridedame nemokamą atviruką, kurio tekstą galite nurodyti pridėjus prekę į krepšelį. 

Užsakovui pageidavus Jums patogiu būdu atsiųsime nuotrauką prieš pristatant gėles.

Pristačius gėles iškart informuosime Jus apie įvykdytą užsakymą.

Kainos ir užsakymai

El. parduotuvėje pateiktos kainos yra nurodytos su PVM. Kainos pateikiamos eurais (EUR). Pabaigę užsakymą gausite patvirtinimą el. paštu su pilna užsakymo informacija. Prašome išsaugoti šį laišką ir užsakymo patvirtinimą kaip pirkimo įrodymą. Mūsų darbuotojai atsakys į visus jūsų pasiteiravimus telefonu (arba el. paštu 24 val bėgyje).

Pristatymas

Mes neprisiimame atsakomybės už pavėluotą pristatymą ar užsakymo neįvykdymą tais atvejais, kai pateiktas adresas ar telefono numeris buvo nurodyti klaidingai arba nepilnai.

Jei pristatymo metu adresato nėra ir su juo nėra galimybės susisiekti telefonu, www.geliufabrikas.lt kurjeris tą pačią dieną atvyks vėlesniu laiku bei dar kartą bandys pasiekti gavėją telefonu. Po nesėkmingo antro bandymo pasiekti gavėją, užsakovas apie neįvykdytą užsakymą bus informuotas telefonu arba el. paštu. Tais atvejais, kai nėra galimybės pristatyti gėlių tiesiogiai adresatui, už pristatymą atsakingas kurjeris gali palikti gėles patikimiems tretiesiems asmenims (pvz. giminaičiui, kaimynui, kolegai ar pan.), su sąlyga, kad gėlės bus perduotos adresatui.

Jeigu galiausiai užsakymo nepavyko pristatyti dėl užsakovo neteisingai nurodytos informacijos, pinigai nėra grąžinami.

Užsakymo atšaukimas

Užsakymus galima atšaukti prieš dvi darbo dienas iki pristatymo dienos, pateikiant užsakymo numerį. Bet koks kitas atšaukimas praėjus šiam laikui negarantuoja mokėjimo grąžinimą, nes gėlės jau gali būti paruoštos. Užsakymo atšaukimus reikėtų siųsti adresu info@geliufabrikas.lt arba, jei skubu, telefonu +370 464 10 202.

Privatumo politika

Užsakymo formoje pateikiami užsakovo kontaktiniai duomenys yra būtini vykdant www.geliufabrikas.lt paslaugas: informuojant apie užsakymo patvirtinimą bei susisiekiant su užsakovu arba gavėju. Užsakovo pateikti asmeniniai duomenys jokiomis aplinkybėmis nėra teikiami trečiosioms šalims, išskyrus išimtinius, įstatymų numatytus atvejus.

Prireikus, užsakovas gali su mumis susisiekti betkuriuo metu ir paprašyti ištrinti visus mūsų turimus duomenis apie juos. Tada mes ištrinsime visą turimą asmeninę informaciją apie užsakovą/klientą per 24 valandas. 

Grąžinimo sąlygos

Suteikiame 100% pinigų grąžinimo garantiją, jeigu gyvų gėlių užsakymas dar nėra pradėtas vykdyti ir reikiamos gėlės nėra užsakytos. Jei užsakymas paruoštas pristatymui ar jau pristatytas – pinigai nėra grąžinami.

Po pristatymo gėlėms ir jų kompozicijoms taikoma dviejų dienų (48 valandų) kokybės garantija. Jei dėl pristatytų gėlių ar jų kompozicijų yra pareiškiamos pagrįstos pretenzijos, jos bus pakeistos kitomis, bet tik tais atvejais, kai gėlės bus grąžintos į parduotuvę per nurodytą laikotarpį. Iškilus ginčui reikalaujame, kad būtų pateikta www.geliufabrikas.lt kokybės neatitikusių gėlių ar jų kompozicijos nuotrauka el. pašto adresu info@geliufabrikas.lt