GĖLĖS Į NAMUS. NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE KLAIPĖDOJE! +37061649644 info@geliufabrikas.lt

Gėlių Pristatymas Klaipėdoje Nemokamai!


Pas mus gėlių pristatymas Klaipėdoje į namus yra visiškai nemokamas!

Mūsų komandoje dirba vienas iš geriausių visoje Europoje meistrų-floristų Sigitas Kaminskas, turintis virš 35-ių metų patirties floristikoje. Taip pat jis yra dalyvavęs daugiau nei 50 tarptaurinių floristikos konkursų ir nemažai jų laimėjęs.

Gėlių Fabrikas yra vienas seniausių ir garsiausių floristikos salonų visame pajūryje ir mes didžiuojames galėdami padėti savo klientams maloniai nustebinti jiems svarbius žmones, visomis gyvenimo progomis, už labai prieinamą kainą.

>>> SPAUSKITE ČIA KAD PERŽIŪRĖTI VISAS MŪSŲ PUOKŠTES <<<

Gėlių Pristatymas Klaipėdoje Ne Tik Į Namus Ar Darbą

Tai, kad žmonėms laikas nuo laiko prireikia gėlių ir puokščių įvairiausiom gyvenimo progom yra visai ne paslaptis. Mes didžiuojames galėdami pasiulyti jums visas reikalingas floristikos paslaugas, nes siekiame skleisti džiaugsmą ir spalvingumą mūsų mylimam mieste.

puokste dezuteje ir geliu pristatymas klaipedoje nemokamas

Jūsų patogumui, gėles ir puokštes mes pristatome visame Klaipėdos mieste ne tik į namus bei darbą, bet ir į visas jums patogias vietas, jūsų pageidaujamu laiku.

Todėl galime be problemų pristatyti išskirtines puokštes į jūsų darbą, biurą, namus, renginius, oro uostus, bažnyčias, santuoku rūmus, laidojimo namus, ligonines, pokylių sales, arba net prie jūros, pagal susitarimą. Tam, kad galėtumėte nustebinti savo artimuosius bei kitus jums svarbius asmenis išskirtiniu grožiu. 

Puokštės ir Gėlės Klaipėdoje Visoms Gyvenimo Progoms

Mūsų puslapio lankytojai ir klientai dažniausiai renkasi puokštes gimtadienio progai bei meilei išreikšti. Tačiau mūsų Gėlių Fabriko komanda yra visada pasirengusi pristatyti gėles, puokštes ir gėlių dekoratyvines kompozicijas Kalėdų, Velykų, Motinos bei Moterų ir Tėvo Dienos, Ritualinių Apeigų, Pasipiršimo, Išsiskyrimo, Susitikimo bei kitoms progoms.

geliu fabrikas floristikos salonas roziu puokste klaipeda


Nors pas mus gėlių pristatymas pačioje Klaipėdoje yra visiškai nemokamas, į kitus šalia ęsančius miestelius mes pristatome už labai nedidelę kainą. 

Puokščių ir gėlių pristatymas Kretingoje, Palangoje, Nidoje, Gargžduose, ir 25 kilometrų spinduliu aplink Klaipėdą ir Klaipėdos rajoną kainuoja tik 5 eurus. Jeigu reikia pristatyti toliau nei už 25 km., tai kaina derinama pagal susitarimą.

Todėl nedvejokit ir skambinkit tiesiogiai mums telefonu +37061649644 kai tik prireikia gėlių, nes pas mus yra greitas gėlių pristatymas Klaipėdoje!

Kiekvienas Užsakymas Išskirtinis

Jūsų užsakymai yra mums visuomet labai svarbūs, dėl to visi jie atliekami kruopščiai, su meile ir pagarbą klientui, pagal visus jūsų pageidavimus ir reikalavimus.

Gėlės visada pristatomos šviežios ir pačios geriausios kokybės ir mūsų puokštės dažniausiai išsilaiko net virš 10 dienų. Taip pat skiriame didžiulį rūpestį gėlių sezoniškumui ir gamtinėms medžiagoms. 

puokste ir geliu pristatymas klaipeda


Tačiau mums dažnokai pasitaiko atvejų kai klientas net neįsivaizduoja, kokią puokštę derėtų padovanoti sau brangiam asmeniui, kad juos labiausiai nustebinti ir sužavėti. Tokiais atvejais mūsų meistrai floristai yra visada pasirengę jus konsultuoti ir pateikti keletą variantų puokščių bei kompozicijų, jūsų pasirinkimui. Mielai pagelbėsim jums sugalvoti kaip padaryti jūsų puokštę kuo ypatingesnę.

Kiekvieną užsakymą padarome taip, kad ir jūs ir mes liktume pilnai patenkinti ir laimingi - kadangi vertiname pastovius, ilgalaikius klientus.

Floristikos Salonas Gėlių Fabrikas Keičiasi Kiekvieną Sezoną

Mūsų kompanijos vadovo šūkis yra "Ekologiškumas ne tik maiste - ekologiškos turi būti ir gėlės!"

 • Vasaros sezono metu pateikiame į savo elektroninę parduotuvę www.geliufabrikas.lt didžiulį kiekį gėlių, kurios užaugintos mūsų pačių ūkyje. Nenaudojant jokių cheminių medžiagų, tokių kaip herbicidai, pesticidai, fungicidai, ar insekticidai.
 • Rudens sezono metu taip pat naudojame daug uoginių ir šakniavaisinių kultūrų, kurios išaugintos mūsų pačių ir gautos iš kitų ekologinių ūkių.
 • Žiemos sezono metu naudojame labai daug naturalių gamtinių medžiagų, tokių kaip medžių bei krūmų šakelės. Taip pat naudojame sausus augalus kurie padeda pabrėžti ir sustiprinti gėlių grožį, bei išreikšti kompozicijos grafiškumą.
 • Pavasario sezono metu, kai atgyja gamta, darome puokštes iš pačių nuostabiausių pavasarinių gėlių: Tulpių, hiacintų, narcizų, vilkdalgių, muskarių, krokų, vėdrynų, bei kitų. Taip pat niekada neapsieiname be sprogstančių medžių bei krūmų šakelių.

Mūsų Pasiūlymai Visada Plečiasi

Ateityje savo internetinėje parduotuvėje planuojame įvesti skyrių ekologiškiems, prieskoniniams ir vaistažoliniams augalams. Taip pat kursime skyrių gėlių puokštems, kurias bus galima naudoti arbatai arba gydomiesiems tikslams.

Kai kurios gėlės Klaipeda mieste, kurias galima valgyti, iš mūsų gėlių ūkio bus tiekiamos restoranams.

Visuomet ieškome būdų, kaip patobulinti floristikos verslą ir paskleisti gėlių grožį pasaulyje bei Lietuvoje.

geles i namus klaipeda mieste geliu fabrikas roziu puokste

Patogiausias gėlių pristatymas Klaipeda mieste

Visi Gėlių Fabriko salono darbuotojai vertina jūsų pasitikėjimą mumis. Mes kuriame su nuotaika kuri puikiai atsispindi mūsų darbuose. 

Kartais pakanka padovanoti puokštę gėlių ir jūsų gyvenimo problemos nušvis kitomis spalvomis. Kas akiai gražu, tas ir širdžiai miela. O grožis jaudina visus; tiek vyrus, tiek ir moteris. Todėl jeigu jums reikalingas kokybiškas gėlių pristatymas Klaipeda mieste už protingą kainą, kreipkites į mus ir mes jums pagelbėsim! 

Romantiškos sielos žmonės mėgsta plačius mostus, todel visada nori vešlių puokščių, tokių kaip rožių, lelijų, orchidėjų, anturiumų, amarilių. Ir visą tai mes galime pasiūlyti.

>>> SPAUSKITE ČIA KAD PERŽIŪRĖTI VISAS MŪSŲ PREKES <<<

 

Mūsų Pagrindinės Paslaugos:

 • Gėlės Dėžutėje
 • Rožės Dėžutėje
 • Gėlių Puokštės Įvairioms Progoms
 • Gėlių Užsakymas Internetu
 • Floristikos Kursai
 • Skintos Gėlės: Tulpės, Rožės, Hortenzijos, Gvazdikai, Violetinės Raganės, Gerberos, Amariliai, Lelijos, Alstroemerijos, Eustomos, Kalijos, Orchidejos Vanda, Vėdrynai, Bijūnai, ir kitos.
 • Miegančios Rožės (Gyvuoja iki 5-ių metų!)
 • Jaunosios Puokštės
 • Puokštės Laidotuvėms, Vestuvėms, Krikštynoms
 • Nemokamas Pristatymas Klaipėdoje
 • Dekoratyvinės Gėlių Kompozicijos

Malonaus apsipirkimo!
Gėlių Fabriko Komanda