GĖLĖS Į NAMUS. NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE KLAIPĖDOJE! +37061649644 info@geliufabrikas.lt

Pamąstymai Apie Floristiką - Mūsų Mokykla


Sveiki, dauguma klausia ar jūs laimingas? Laimingas... kasdieną bendrauju su gėlėmis, ir taip jau 35-rius metus.

Jeigu pridėti dar ir vaikystės metus, susidarytų daugiau nei pusė amžiaus. Niekada nenusivyliau savo profesija - labai jau dinamiška ir nesėsli: parodos, konkursai, kasdieninis darbas su naujais klientais ir pastoviais klientais.

floristikos-mokykla-lietuva

Kita medalio pusė - kas mane labiausiai ir džiugina - nuolatinis bendravimas su gamta. Gal iš čia ir išplaukia tikroji meilė Gėlei.

Džiaugiuosi ir dideliu būriu savo mokinių, studentų, kurie sukūrė daug puikių salonų ne tik Lietuvoje. Jie darbuojasi ir turi verslus užsienyje.

meistru floristu kursai

Noriu pasidžiaugti kursais iš praėjusios savaitės ir padėkoti savo mielam kolegai Stas Zubov (Maskva), kuris nenuilstamai darbuojasi floristikos pedagogikoje jau virš 30 metų ir visada mielai dalijasi savo žiniomis ir patirtimi mūsų Tarptautinėje Sigito Kaminsko Floristikos mokykloje Klaipėdoje. Tai vienintelė tokio pobūdžio privati floristikos mokykla Lietuvoje.

floristikos kursai

Mielai kviečiu prisijungti prie mūsų grupės kovo 10-14 dienomis ir linkiu gražaus artėjančio pavasario su savo nepakartojamu žavesiu ir gėlių žiedais.

tarptautine floristu mokykla kursai

Visus norinčius prisijungti kviečiame susisiekti su mumis e-paštu info@geliufabrikas.lt arba skambinti tiesiogiai telefonu +3706 16 49644

Daugiau informacijos apie Lietuvos Floristų Mokyklą.

Iki malonaus susitikimo!

                        sigitas kaminskas meistras floristas